Блог рефлексії. Intel-10

пʼятниця, 30 травня 2014 р.

Рефлексія. Модуль 11

Сьогодні ми продемонстрували свої портфоліо та провели оцінювання тренінгу. Успіху всім!
Опубліковано Unknown о 23:57
Надіслати електронною поштоюОпублікувати в блозіПоділитися в XОпублікувати у FacebookПоділитися в Pinterest

Немає коментарів:

Дописати коментар

Старіша публікація Головна сторінка
Підписатися на: Дописати коментарі (Atom)

Про мене

Unknown
Дивитися мій повний профіль

Архів блогу

  • ▼  2014 (11)
    • ▼  травня (11)
      • Рефлексія. Модуль 11
      • Рефлексія. Модуль 10
      • Рефлексія. Модуль 9
      • Рефлексія. Модуль 8
      • Рефлексія. Модуль 7
      • Рефлексія. Модуль 6
      • Рефлексія. Модуль 5
      • Рефлексія. Модуль 4
      • Рефлексія. Модуль 3
      • Рефлексія. Модуль 2
      • Рефлексія. Модуль 1
Тема "Водяний знак". На платформі Blogger.