Блог рефлексії. Intel-10
пʼятниця, 30 травня 2014 р.
Рефлексія. Модуль 11
Сьогодні ми продемонстрували свої портфоліо та провели оцінювання тренінгу. Успіху всім!
Немає коментарів:
Дописати коментар
Старіша публікація
Головна сторінка
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар