Блог рефлексії. Intel-10
четвер, 22 травня 2014 р.
Рефлексія. Модуль 1
Сьогодні обговорили цілі та завдання тренінгу, його ресурси та можливості. Сформулювала власні завдання, створила власну поштову скриньку, папку Портфоліо та власний блог.
Немає коментарів:
Дописати коментар
Новіша публікація
Головна сторінка
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар