Блог рефлексії. Intel-10
пʼятниця, 30 травня 2014 р.
Рефлексія. Модуль 10
На занятті Модуля 10 обговорили як можна використовувати різні техніки постановки запитань та визначилися з поняттям фасилітації. Розглянули наявність усіх складових Портфоліо.
Немає коментарів:
Дописати коментар
Новіша публікація
Старіша публікація
Головна сторінка
Підписатися на:
Дописати коментарі (Atom)
Немає коментарів:
Дописати коментар